"Можеше и по-добре, да стана първа, например", обяви 15-годишната Малена Замфирова, която по-рано днес спечели втори медал за България от Европейската купа по сноуборд в Банско. Тя се нареди трета в паралелния гигантски слалом, след като 24 часа по-рано се окичи със сребро в първия старт.
"Падна ми се червеното трасе, не съм доволна от него. И двата дни паднах. Трябват повече тренировки, да имам повече завършени спускания", каза още тя.
Малена похвали и организаторите за свършената работа: "Беше супер. Прекрасно състезание, прекрасни условия."
Най-добрите трима при жените и мъжете и получиха купите си от Георги Бобев, вицепрезидент на БФ Ски, Мая Христоскова, изпълнителен директор на "Юлен" АД и Мадлена Юсева, зам. кмет на Банско.
Водещият български зимен курорт за първи път организира в рамките на пет дни стартове за Световната и Европейската купа по сноуборд. | БГНЕС