Меле, три червени картона и четвърта поредна победа на ЦСКА в контролите

ЦСКА записа четвърта поредна победа в контролите. "Червените" спечелиха с 3:0 срещу Берое в Банско. Мачът беше белязан и от грозен момент, който се разигра в 68-ата минута. Масовото меле завърши с три червени кратона - 2 за старозагорци и 1 за столичани.

Джонатан Линдсет даде аванс на "червените" с гол в 13-ата минута. Четири минути след това пък Тобиас Хайнц се разписа. Норвежецът обаче притесни ЦСКА, тъй като беше заменен още в 38-ата минута от Цеков.

На полуверемето и двата тима направиха много смени, като Томислав Стипич пусна изцяло нов състав и даде шанс на голяма част от младежите. В 64-ата минута един от тях се разписа, а именно Алесандро Николов.

Малко след това при грубо нарушение срещу футболист на ЦСКА се стигна до разправия. Главният съдия изгоди директно двама от най-активните в сблъсъците на терена - Пабло Саломони от Берое и Станислав Шопов от "червените". Още един от играчите на старозагорци напусна терена, но след втори жълт картон и така заралии доиграха срещата с 9 човека, а ЦСКА с 10. | БГНЕС