Берое и Левски не се победиха в Стара Загора

Берое и Левски не се победиха в мач от 19-ия кръг на футболното ни първенство. Двубоят в Стара Загора завърши при резултат 1:1.

Станимир Стоилов.

Билал Бари реализира за столичани в 17-ата минута, а Алиун Фал изравни за домакините в мача в 88-ата минута. Левски е на 6-ата позиция в класирането на първенството (26 т.), а Берое (25) е на 7-ото място в настоящото подреждане на Първа лига.

Стартовите състави:

Берое: Генадий Ганев, Омар Сако, Александър Цветков, Илиян Стефанов, Мартин Камбуров, Симеон Мечев, Александър Василев, Стив Фуртадо, Кийлън Лебон, Камен Хаджиев, Джонатан Перейра

Старши треньор: Петър Колев

Левски: Николай Михайлов, Гьоко Зайков, Иван Горанов, Здравко Димитров, Билал Бари, Димитър Костадинов, Радослав Цонев, Патрик-Габриел Галчев, Хосе Кордоба, Марин Петков, Драган Михайлович

Старши треньор: Станимир Стоилов. /БГНЕС