Бостън със седма поредна победа в НБА

Джейсън Тейтъм реализира 24 точки, а Маркъс Смарт добави 22 за победата на Бостън над Денвър със 108:102 в мач от редовния сезон на Националната баскетболна асоциация (НБА). Успехът е седми поред за Селтикс.

Робърт Уилямс заби 15 точки и хвана 16 борби, за да помогне на Бостън да запише най-дългата си серия от успехи през сезона. Дерик Уайт пък записа 15 точки, шест борби и две асистенции в дебюта си за Селтикс.

За гостите от Колорадо над всички бе голямата им звезда Никола Йокич. Сръбският център отново бе в стихията си и направи трипъл-дабъл (23 точки, 16 борби и 11 асистенции) за 34 минути на паркета.

ДеМар ДеРозан изигра поредния си отличен мач за успеха на Чикаго срещу Минесота със 134:122. Звездата на Булс завърши с 35 точки, Никола Вучевич отбеляза 26, за да остави тима си в битката за второто място с Милуоки и Кливланд на Изток. Чикаго извоюва победата в четвъртия период след серия от 15-2 и общо 42:31.