ЦСКА не допусна грешна стъпка срещу Ботев Враца

Тимът на ЦСКА-София победи Ботев Враца с 2:1 на стадион "Българска армия" в двубой от 16-и кръг на efbet Лига. "Армейците" можеха да спечелят с по-убедителен резултат, но вратарят на гостите Красимир Костов се отличи с добри спасявания на няколко пъти.

Защитникът на Ботев Венцислав Керчев си вкара автогол в 17-ата минута, а в 58-ата Али Соу удвои преднината на "червените". Даниел Генов се разписа за врачани в 63-ата минута след грешка на вратаря Густаво Бусато.

ЦСКА с актив от 30 точки се изравни с втория в класирането Локомотив Пловдив. Тимът на Бруно Акрапович днес записа пета поредна победа, а Ботев претърпя пето поражение и възпитаниците на Тони Здравков продължават с 15 точки. В петък (декември) ЦСКА посреща Левски на Националния стадион "Васил Левски". /БГНЕС