Интер с нова грешна стъпка в битката за титлата

Отборът на Интер продължи с колебливите си изяви в Серия А в последните седмици, след като трудно стигна до равенство 1:1 при гостуването си на Торино в мач от 29-ия кръг на първенството.

В Торино шампионите имаха нужда от изравнителен гол на Алексис Санчес в 93-та минута, за да стигнат до точката, след като преди това централният защитник на домакините Глейсон Бремер бе открил резултата още в 12-та минута. По този начин възпитаниците на Симоне Индзаги имат само две победи в последните си седем срещи в Серия А и вече имат 59 точки, като изостават с четири от лидера Милан, който е изиграл мач повече. На втора позиция е тимът на Наполи с 60 точки и също с мач повече от "нерадзурите". Торино заема 11-то място в подреждането с актив от 35 точки. С теоретичен шанс да се бори за титлата е и Ювентус, който има 56 точки на четвъртата позиция.

В следващия си мач на 19 март Интер посреща Фиорентина, докато за Торино предстои гостуване на Болоня на 18 март. /БГНЕС