Меси, Неймар и Рамос с голове при разгром над Нант за Суперкупата

Отборът на Пари Сен Жермен спечели Суперкупата на Франция, след като разби Нант с 4:0 в двубоя, даващ начало на новия футболен сезон във Франция.

Срещата, която се игра на "Блумфийлд Стейдиъм" в Тел Авив, Израел, изправи един срещу друг шампионите на Франция и носителите на купата, като парижани показаха категоричното си превъзходство.

Звездата на тима Лионел Меси направи един от най-добрите си мачове с екипа на ПСЖ и откри резултата в 22-та минута, а Неймар удвои преднината на своите точно преди почивката. В 57-та минута и централният защитник Серхио Рамос записа името си сред голмайсторите, а Неймар оформи крайното 4:0 от дузпа в 82-та минута.

По този начин новият треньор на парижани Кристоф Галтие спечели първи трофей с клуба, а отборът стигна до 15-ти триумф за Суперкупата на Франция. /БГНЕС