Серина Уилямс тренира бокс с Майк Тайсън

Американската тенисистка Серина Уилямс може да бъде добра не само в своя спорт, но и в бокса. Именитата американка проведе тренировка под ръководството на бившия световен шампион по бокс Майк Тайсън, който й даваше инструкции.

"Бий по крушата така, както искаш да удряш по топката", написа Патрик Муратоглу, треньор на Серина, който публикува видео от тренировката в микроблога си в Туитър.По-малката от сестрите Уилямс завърши годината на 10-о място в световната ранглиста. По време на кариерата си американката спечели 23 турнира от Големия шлем. За последно тя игра на Ю Ес Оупън, където стигна до финала и загуби от 19-годишната канадка Бианка Андрееску с 3-6, 5-7. В сметката си Серина има 72 титли от турнири на Женската тенис асоциация. /БГНЕС