Царско село и Лудогорец поделиха точките в София

Царско село завърши наравно 1:1 с Лудогорец в двубой от 22-и кръг на efbet Лига, игран на заснежения терен на софийския тим.

И двата гола паднаха през второто полувреме, като кипърският нападател Пиерос Сотириу даде преднина на лидера в Първа лига Лудогорец, а само две минути по-късно "царете" стигнаха до изравнителен гол чрез Мартин Кавдански. В самия край на първото полувреме гол на Елвис Ману от отбора на Лудогорец бе отменен заради засада, но телевизионните повторения показаха, че страничният съдия е допуснал грешка.

Лудогорец остава на върха с актив от 52 точки, а Локомотив Пловдив и ЦСКА-София са с по 43 пункта. "Армейците" утре гостуват на Берое и имат възможност да намалят преднината на разградчани. Царско село е на осмо място с 25 точки. /БГНЕС