Председателят на Народното събрание доц. Наталия Киселова свиква извънредни Председателски съвет и заседание на Народното събрание.
Те ще се проведат днес от 13.00 ч. и от 14.00 ч. На парламентарното заседание ще бъдат изслушани ръководството на ЦИК и на „Информационно обслужване”, предаде репортер на БГНЕС.
От „Информационно обслужване” тази сутрин съобщиха, че не са предоставяли на Софийската градска прокуратура протоколите, изпратени от Конституционния съд, както и техни копия. Компанията върнала на ЦИК всички изходни документи, получени от комисията, които са предоставени от Конституционния съд. В позицията се твърди още, че от „Информационно обслужване” не разполагат с копия или оригинали на тези протоколи.IБГНЕС